UMRE YOLCUSU ÇOCUKLARDAN VALİ AZİZOĞLU’NA ZİYARET

  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından organize edilen  Umre ziyareti kapsamında  kutsal topraklara gidecek olan 12 çocuk ve 3 personel Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu’ nu ziyaret etti. 
Ziyarette,  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Cemil İlbaş, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Tamer Ekinci, Çocuk Koordinasyon Merkezi Müdürü Ünal Aksakal, Çocuk Evlerinde görevli öğretmen Gülnur Tosunoğlu, Din görevlileri Kadriye Akpınar ve  Ömer Daşdan umreye gidecek olan 12çocuk hazır bulundu.
Çocuklarla yakından ilgilenen Vali Azizoğlu, umreye gitme sevincini yaşayan çocuklarla bir süre sohbet etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Azizoğlu, "Allah çocuklarımızın ibadetlerini kabul etsin. Yolculuğunuzun hayırlı olmasını diliyorum. Kutsal topraklara gitmek önemli bir ayrıcalık, bu gibi anlamlı çalışmalara destek vermeye devam edeceğiz" dedi.
 Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürü İlbaş ise Diyanet İşleri Başkanlığının desteğiyle böyle bir organizasyonu hayata geçirdiklerini ifade etti.
 Projenin amacının çocukların  rehalitesine katkı sağlamak olduğunu belirten İlbaş, ‘’ Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz organizasyonumuz kapsamında  13- 18 yaş grubu 7 kız,  5 erkek çocuğumuz  Umre ziyaretine katılacak.  Umre ziyareti 24 ile 31 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek" dedi.
Ziyaretin ardından Azizoğlu, çocuklara hediyeler takdim etti.


 


Sonraki Sayfa: YAŞLILARA ANLAMLI ZİYARET

Önceki Sayfa : HİZMET ALIMI PERSONELİ SÜREKLİ İŞÇİ KADROLARINA GEÇİŞ SINAVI SONUÇLARI