HAYIRSEVER GURBETÇİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

  Almanya’da yaşayan Erzurumlu Hayırsever Gurbetçi Kenan Pala,  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden hizmet alan çocuklara gönüllük esasına göre çeşitli hediyeler vererek, onları sevindirdi.
Pala’ya gönüllük esasında yaptığı çalışmalardan dolayı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Cemil İlbaş tarafından teşekkür belgesi verildi.
İlbaş, Pala’ya anlamlı hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek,  çocuklara yönelik  destek çalışmalarının önemli bir toplum görevi olduğunu anımsattı
 Çocukların bir ülkenin geleceği olduğuna dikkat çeken İlbaş, “Çocuklar bizim geleceğimizdir. Çocuklarımızın, gelecekte mutlu, her daim sağlıklı ve vatana millete faydalı birer nesil olarak yetişmeleri için elimizden gelen her fedakârlığı göstermeliyiz.  Bu anlamda  gurbetçi  hemşerimize  çocuklara verdiği desteklerinden dolayı  teşekkür ediyorum ’’ dedi.
 Pala ise kurumdan hizmet alan çocuklara desteklerinin devam edeceğini belirterek,  “Amacımız geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza bir nebzede olsa katkı sağlamak ve onların mutlu olduğunu görmektir.  Bu gibi gönüllülük çalışmalarının artması konusunda yurtdışındaki çalışmalarına yoğunlaşacağız” diye konuştu.
Ziyarette Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Tamer Ekinci de hazır bulundu.

 


 
 


Sonraki Sayfa: MEMURSEN ÜYELERİNE KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE SEMİNERİ DÜZENLENDİ

Önceki Sayfa : ERZURUM’DA ENGELLİLER HAFTASI ETKİNLİKLERİ