ASP İL MÜDÜRÜ İLBAŞ’IN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

 Aile ve Sosyal Politikalar Erzurum İl Müdürü Cemil İlbaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
İlbaş, gazeteciliğin önemli bir toplum görevi olduğunu belirterek, kentlerin ve ülkelerin gelişmesinde medyanın önemli bir rolü olduğunu ifade etti.
İlbaş,  mesajında şu ifadelere yer verdi: ” Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak üstlendiğimiz görev ve misyonun gereklerine uygun şekilde hareket etmeye ve insanımıza katkıda bulunmaya, bundan sonra da devam edeceğiz. Bu kapsamda; siz gazetecilerin medya kuruluşlarımızın büyük katkı ve desteklerini gördük. İşiten kulağımız, gören gözümüz oldunuz.. Bizleri bu zorlu yolculukta yalnız bırakmayıp, çalışmalarımıza haber ajanslarınızda, gazetelerinizde, internet sayfalarınızda ve televizyonlarınızda yer verdiniz. Böylelikle kurumsal çalışmalarda medyanın önemini ne kadar önemli olduğuna bir kez daha tanık olduk. Bu duygu ve düşüncelerle, en zor görevlerden birini üstlenen gazetecilerimizin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyor, katkı ve desteklerinizin devam edeceğine yürekten inanıyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum
 


Sonraki Sayfa: AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKAN YARDIMCISI KARABAY, YEREL YÖNETİMLER BÖLGE TOPLANTISINA KATILDI

Önceki Sayfa : HALTERCİ ÇOCUKLAR ERZURUM’U TEMSİL EDECEK