ASP İL MÜDÜRÜ İLBAŞ, MUHTARLARLA İSTİŞARE ETTİ

 Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Cemil İlbaş, Erzurum'un çeşitli mahallelerinde görev yapan muhtarlarla istişare toplantısı düzenledi. 
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen toplantıya, Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürü Cemil İlbaş, Aile ve Sosyal İl Müdür Yardımcısı İsmet Erdal,  Yakutiye Sosyal Hizmet Merkezi Müdür Vekili Şaban Gariboğlu, Palandöken Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Cemil Yeşilyurt,  Aziziye Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Gül Genç,  Yakutiye kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hüseyin Özkan, Erzurum Muhtarlar Dernek Başkanı Cemal Korkmaz ve mahalle muhtarları katıldı.
İlbaş , burada yaptığı konuşmada muhtarları ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını belirterek, kurum çalışmaları hakkında detaylı bilgiler verdi.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'nün kapsamlı çalışmalar gerçekleştirdiğini belirten İlbaş'' Kurumumuz, kadın, çocuk, engelli, şehit yakını ve gazilere yönelik hizmetler sunuyor. Bu hizmetlerimizi sivil toplum kuruluşlarımızla zaman zaman detaylı şekilde paylaşma imkanı buluyoruz. Mahalle muhtarları toplumun dezavantajlı kesimine ulaşma konusunda önemli bir yere sahip. Bu açıdan istişare toplantılarını önemsiyoruz'' dedi.
Erzurum Muhtarlar Dernek Başkanı Cemal Korkmaz ise böylesine önemli bir istişare toplantısını   düzenleyen İl Müdürü  İlbaş’a teşekkür ederek, kurumun başarılı çalışmalara imza attığını söyledi.


 


Sonraki Sayfa: AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜNDE STK SİNERJİSİ

Önceki Sayfa : AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ’NDE EĞİTİM ATAĞI