ASP İL MÜDÜRLÜĞÜNDE ‘’ PROTOKOL VE NEZAKET KURALLARI” SEMİNERİ

 Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce “Protokol ve Nezaket Kuralları” konulu seminer düzenlendi.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü konferans salanında düzenlenen seminere Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Cemil İlbaş, İl Müdür Yardımcıları İsmet Erdal, Tamer Ekinci, Zalkif Binici, Şube Müdürleri  Süleyman Duman,  Eyüp Yeniyıldz, Cevat Çimen, kuruluş müdürleri ve çok sayıda personel katıldı.
Seminerin açılış konuşmasını yapan İlbaş,  protokol ve nezaket kurallarının kurumlarını temsil eden yöneticilerin ve personelin sahip olması gereken vasıflar arasında olduğunu hatırlatarak, hizmet içi eğitimleri önemsediklerini ifade etti.
İlbaş, Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Derya Öcal’a kuruma verdiği eğitim desteğinden dolayı teşekkür etti.  
Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Derya Öcal tarafından verilen seminerde nezaket ve protokol kuralları, makamda davranışlar, yemek ve sofra düzeni ile günlük hayat ve iş hayatında giyim kuşam konuları üzerinde duruldu.
Protokol kurallarının önemine değinen Öcal “Sosyal davranışlarda ve nezaket ve protokol kuralları geçerlidir. Bu kurallar tanışma, makamda, yolda, asansörde, sofrada, masada ve daha sayamadığımız pek çok yerde uygulanır.” dedi.
Seminer sonunda Öcal, katılımcıların sorularını yanıtladı.

 

 
 

Sonraki Sayfa: MEMURSEN ÜYELERİNE KORUYUCU AİLE SEMİNERİ

Önceki Sayfa : ASP İL MÜDÜRÜ İLBAŞ'TAN 10 ARALIK DÜNYA İNSAN HAKLARI MESAJI