ASP BAKANLIĞI ENGELLİ VE YAŞLI HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRÜ ÇİFTÇi AŞURE DAĞITTI

 Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından Palandöken’de aşure dağıtımı yapıldı.
Palandöken Kız İmam Hatip Lisesi önünde gerçekleştirilen aşure dağıtımı etkinliğine Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü İshak Çiftçi, ASP İl Müdürü Cemil İlbaş, Palandöken İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman Gazioğlu, palandöken İlçe Milli Eğitim Müdürü Şube Müdürü  Sait Demir,  Palandöken Kız İmam Hatip Lisesi Müdürü Abdullah Atasever, Zihinsel Engelliler Derneği Başkanı Yahya Şaşi ve dernek üyeleri katıldı.
Vatandaşların Muharrem ayını kutlayan Genel Müdür Çiftçi’ye vatandaşlar teşekkürlerini ve memnuniyetlerini dile getirdiler.
Muharrem ayının önemine değinen ve vatandaşların Muharrem ayını kutlayan Genel Müdür Çiftçi, "Muharrem ayı  bolluk ve bereket ayı, hepimizi birleştiren bir ay. Bu ayı hakkıyla idrak edebilmek, vatandaşlarımızla aşure tadında kenetlenmeyi sağlayabilmek adına böyle bir etkinlik düzenledik.  Etkinlikte emeği geçenlere teşekkür ediyorum" dedi.


HABER/FOTOĞRAF: Gamze İSPİRLİ
 
 


Sonraki Sayfa: ERZURUM’DA ‘’ERİŞİLEBİLİR ÜNİVERSİTELER’’ SEMİNERİ

Önceki Sayfa : ÖĞRENCİLERE AİLE VE ALIŞVERİŞ SEMİNERİ