AİLEM ERZURUM GAZETESİNİN 2. SAYISI YAYINDA

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yayın organı ‘’Ailem Erzurum’’Gazetesi’nin ikinci sayısı yayımlandı.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün çalışmalarının yer aldığı gazetede, kadın,  çocuk, engelli, şehit yakını ve gazilere ilişkin faaliyetlerin haberleri yer alıyor.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü ve Ailem Erzurum Gazetesi İmtiyaz Sahibi  Cemil İlbaş,  kurumun çalışmalarının tüm yönleriyle ele alındığı gazetenin uzun soluklu çalışmalar sonucu yayına girdiğini söyledi.
 İlbaş,  kurum çalışmalarının ele alındığı gazetenin belirli periyotlarla yayımlanacağını belirterek,  kurum web sitesinin aktif bir şekilde takipçilere hitap ettiğini söyledi.
MEDYAYA ÖNEM VERİYORUZ
Basın ve Halkla ilişkiler ve ARGE birimince hazırlanan gazetede kuruma ilişkin faaliyet haberinin yer aldığını belirten İlbaş ‘’ Amacımız kurum çalışmalarının etkin bir şekilde gündeme getirerek, kamuoyunun kurum çalışmalarından haberdar olmasını sağlamak.  Sosyal Hizmet üreten kurumların çalışmalarının medyada etkili bir şekilde yer alması kurumsal vizyon açısından son derece önemli. Göreve geldiğimizden bugüne kadar Erzurum’daki gazete, ajans, TV, radyo ve internet sitesi temsilcileriyle işbirliği içerisinde olduk.  Bu anlamda kurum çalışmalarımızı etkili bir şekilde yayımlayan Erzurum basınına teşekkür ediyorum. Ailem Erzurum Gazetesi’nde son aylarda yayımlanan haberlerimizi kamuoyu ile paylaşma imkanı bulduk. Kurum gazetemiz belirli periyotlarla yayın hayatına devam edecek. Bunun yanında http://erzurum.aile.gov.tr adresli internet sitemizin ziyaretçi sayısı her geçen gün artıyor. Web sitemizi son aylarda yaklaşık 245 bin kişi ziyaret etti’’ dedi.
 
Sonraki Sayfa: ASP SPOR KULÜBÜ BAŞARIYA DOYMUYOR

Önceki Sayfa : TEKMAN’DA 'KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE' SEMİNERİ