AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜNDE BAYRAMLAŞMA

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü yöneticileri ve personeli Kurban Bayramı dolayısıyla bir araya gelerek bayramlaştı. 
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen bayramlaşma törenine Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Cemil İlbaş, ASP İl Müdür Yardımcıları İsmet Erdal, Celal Bilen, Yakutiye Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Yusuf Yiğit, Aile ve Sosyal Politikalar Şube Müdürleri Cevat Çimen, Bekir Gezer,  Süleyman Duman ve  kurum personeli katıldı.
İlbaş, birliğin, beraberliğin ve sevginin yoğun olarak yaşandığı bir bayramı daha kutlamanın huzuru içerisinde olduklarını belirterek, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü personelinin bayramını kutladı.
Kurum personeli ile iyi ve kötü günlerde birlik ve beraberlik içerisinde olduklarını belirten İlbaş, “Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü olarak ekip çalışmasına önem veren bir kurumuz.  Bayramlar bu dayanışma ve ekip ruhunu daha çok pekiştiriyor. Bayram, kavuşmadır, helalleşmedir, birlik olmaktır. Bu duygularla Kurban Bayramınızı milletimizin birlik ve dirliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın hidayetine, kardeşlik hukukunun hakim olduğu huzur ve barış dolu bir dünyanın geleceğine vesile olması duası ile tebrik ederim” dedi.


HABER/FOTOĞRAF: Gamze İSPİRLİ


Sonraki Sayfa: KURBAN BAYRAMI TEBRİĞİ

Önceki Sayfa : AÇSH İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN MALAZGİRT ÇIKARMASI