AÇSH İL MÜDÜRÜ İLBAŞ’IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Cemil İlbaş “30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetler Günü” nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Yüce Türk milletinin "Ya İstiklal, ya Ölüm" mücadelesi sonucunda kazandığı zaferin adıdır 30 Ağustos" ifadelerini kullanan İlbaş mesajına şöyle devam etti:
“Bu savaşla birlikte Türk milleti güç birliği yaparak kendisini tarih sahnesinden silmek isteyenlere bir ders vermiştir. 30 Ağustos Zafer Bayramı Türk milletinin yediden yetmişe var olma mücadelesidir. ülkemizi parçalamak ve milletimizi esaret altına almak isteyen devletlere karşı, yokluk içinde, en zor koşullarda ve her şeyin bittiği sanılan bir dönemde, yüce milletimizin sarsılmaz azmi, yüksek iradesi, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılmış şanlı bir zaferdir. Bu duygu ve düşüncelerle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bizlere armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve veren tüm aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, tüm hemşerilerimin ve şanlı ordumuzun tüm mensuplarının, Zafer Bayramını en içten duygularımla kutluyorum”

 


 


Sonraki Sayfa: AÇSH İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN MALAZGİRT ÇIKARMASI

Önceki Sayfa : ERZURUM’DA ‘’EVLİLİK ÖNCESİ EĞİTİM TANITIM VE YAYGINLAŞTIRMA PROGRAMI’’ İSTİŞARE TOPLANTISI