HAYIRSEVER GURBETÇİDEN BAYRAM HEDİYESİ

 Sosyal Sorumluluk kapsamında yetiştirme yurtları ve çocuk yuvalarında kalan çocuklara sosyal ve ekonomik desteklerde bulunan duyarlı vatandaşlara bir yenisi daha eklendi.
Hollanda’da yaşayan Erzurumlu Erdal Elibol, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesindeki Çocuk Evleri, Nene Hatun Çocuk  Sitesi ve Engelsiz Yaşam Merkezi bulunan çocuklara  bayramlık hediye etti.
Nene Hatun Çocuk sitesinde  düznelenen programa  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü  Cemil İlbaş,  Nene Hatun Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Nihat Polat,  hayırsever  vatandaş Erdal Elibol ve çocuklar katıldı.
İlbaş,  Elibol’a anlamlı hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, çocuk evlerinde ve sitelerinde barınan çocuklara yönelik sosyal etkinliklerin artmasına katkı sağlamanın önemli bir toplum görevi olduğunu anımsattı.
Çocukların bir ülkenin geleceği olduğuna dikkat çeken  İlbaş, ‘’Çocuklar bizim geleceğimizdir. Çocuklarımızın, gelecekte mutlu, her daim sağlıklı ve vatana millete faydalı birer nesil olarak yetişmeleri için elimizden gelen her fedakârlığı göstermeliyiz .. Çocuk yuvaları hayırsever vatandaşlarımızın paylaşımcı ve anlamlı etkinlikleriyle yeni vizyona kavuşuyor. Katılımcı yönetim anlayışını benimsiyoruz” dedi.
Elibol çocuk yuvasında kaliteli ve başarılı hizmetler sunulduğunu ifade etti.
Çocuk yuvasındaki tüm personel ve çocuklarla eşiyle birlikte  tanışma imkanı bulduğunu belirten Elibol “Amacımız geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza bir nebzede olsa katkı sağlamak ve onların mutlu olduğunu görmektir. Çocuk yuvasındaki yönetici ve personel çocuklara, çok şefkatli ve duyarlı davranıyor. Maddi imkanı olan herkes bu gibi yardımlar yaparak, manevi alanda haz alabilir, gerçekten çok güzel bir duygu çocukları sevindirmek. Başarılı çalışmalarından dolayı İl Müdürümüz İlbaş ve diğer yöneticiler ve personele teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Program sonunda İlbaş, çocukların yaptığı el sanatları tabloyu Elibol’a hediye etti.


HABER/FOTOĞRAF: Gamze İSPİRLİ


Sonraki Sayfa: ASP İL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİNE KRİZ YÖNETİMİ EĞİTİMİ

Önceki Sayfa : KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN...